Rreth nesh

  • SHOW ROOM
  • receiption
  • 产 线 1

A Do Lighting Co, Ltd, themeluar në vitin 1992 gjendet në Zhongshan, Guangdong, duke mbuluar 8000 kompani katror meters.Our duke u përqëndruar në mbrojtjen e syrit LED llambat lexim me dizajn të thjeshtë, por elegante. Të gjitha llampat tona Leximi LED janë krah-emmiting me dizajn të Lehta Guide Teknologjisë, duke ofruar mbrojtje më të mirë për sytë tuaj.

Gazete

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.
Hetim Për çmimore
WhatsApp Online Chat!