за нас

  • покаже соба
  • receiption
  • 产 线 1

Прават осветлување копродукции, Ltd основана во 1992 година, кој се наоѓа во Zhongshan, Гуангдонг, опфаќа 8000 квадратни meters.Our компанија се фокусира на заштита на очите LED читање светилки со едноставен, но елегантен дизајн. Сите наши LED читање светилки се несакани emmiting со дизајн светлина водич технологија, кои нудат најдобра заштита за вашите очи.

Билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.
Испраќам барање За Ценовникот
WhatsApp Онлајн Chat!